Elegancia, kvalita, precíznosť, detailnosť, originalita to a ešte viac máte na výber už aj na Slovensku. Známi svetový dizajnéri, kvalitné značky dodržiavajúce najvyššie európske normy. Spoločnosť sk.it Vám predstavuje estel. Ide o združenie známych svetových značiek: frighetto, triangolo, arte & cuoio, collezioni.

.ESTEL

Všetky tieto firmy sa spojili aby sa spoločne podieľali na výskume, realizácií a tvorbe naozaj kvalitných produktov. chápu požiadavky trhu a prispôsobujú sa im. Estel je nábytok na mieru. Estel je 5 zmyslov bývania.

Estel združilo najznámejšie svetové značky:

 

Je vyjadrením pohodlného bývania. Estel dáva filozofiu bývaniu. kancelársky nábytok, nábytok pre domácnosť, doplnky pre útulný domov. V roku 1937 pán alfredo stella vytvoril pevné základy pre vznik spoločnosti estel. Dizajn, kultúra bývania, zmyselnosť materiálov, talentovaní architekti, originálny nábytok. Spoločnosť zaznamenala prvý veľký marketingový úspech pri predaji šatníkovej skrine s posuvnými dverami – estensibile stella v 70. rokoch.

.FRIGHETTO

Je symbolom pre flexibilný dizajn rôznych chutí. frighetto spĺňa podmienky pre elegantný nábytok, prispôsobenie trhu, jedinečnosť a kvalitu. Vyberiete si z rôznej ponuky; kožené kreslá, textilné gaučové súpravy, drevené skrine, a rôzne materiálové prevedenie. Pre rôzne chute, pre útulné domovy. To všetko je vyjadrením značky firghetto.

Firma frighetto sa stala súčasťou skupiny estel v roku 2005. Táto firma sa špecializuje na výrobu čalúneného nábytku, starožitného nábytku a nábytku ručne vyrábaného na mieru. Pri zrode nábytku frighetto stáli známy svetoví dizajnéri. Najznámejší z nich : alessandro castelli – paolo minchilli od roku 1987, stefano gallizioli, ross lovegrove, jorge pensi, norberto delfinetti, giuseppe viganò, von robinson, karim rashid, pio & tito toso, sean yoo, taco langius, patrick norguet, cory grosser, ora ito, mark naden a giovanni galla.

Pri výrobe sa kladie dôraz na detaily a kvalitu. využívajú sa flexibilné a praktické konštrukčné riešenia.

.ARTE AND CUOIO

Spoločnosť vznikla v roku 1980. špecializuje sa na spracovanie kože. Tá sa spracováva tradičným spôsobom, aby sa zachovala čo najvyššia kvalita. vyrába rôzne kožené doplnky do domácnosti. Spoločnost arte&cuoio sa spojila so skupinou estel v roku 2008.

.TRIANGOLO

1974 je rok založenia tejto spoločnosti. sústreďuje sa na prírodné materiály. spája človeka s prírodou a láskou. Drevo ktoré dýcha životom, sklo ktoré rozpráva príbehy. Spoločnosti triangolo sa spojila so skupinou estel v roku 2008.